O MNIE

Magdalena Rozenfeld –  reżyser pokazów, projektant, stylista, wykładowca

Fascynuje i intryguje mnie świat nieodkrytych możliwości jakim jest moda. To dla mnie świat wyobraźni, koloru, formy, proporcji i detali. Moda to świat ukrytych komunikatów łączący sfery psychologii, socjologii i kultury.

W Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi studiowałam projektowanie ubioru i biżuterii, otrzymałam nagrodę Rektora za najlepszy dyplom ze specjalizacji projektowanie odzieży. W latach 2006 – 2013 byłam pracownikiem dydaktycznym w/w uczelni i obecnie pracuję nad doktoratem z zakresu Dress Code.

Byłam finalistką i laureatką wielu, zarówno polskich jak i międzynarodowych, konkursów dla projektantów. Moje kilkunastoletnie doświadczenie jako projektanta ubioru zdobyłam pracując przez 12 lat dla kilku polskich firm odzieżowych ( także na stanowiskach kierowniczych).

Kolekcje które współtworzyłam sprzedawane były na rynku krajowym i zagranicznym, prezentowane na międzynarodowych targach w Dusseldorfie i Moskwie oraz w showroomach w Brukseli i Monachium.

W swoim dorobku zawodowym zajmowałam się przygotowaniem stylizacji do kilkudziesięciu sesji zdjęciowych, reklam, teledysków, filmów oraz pokazów mody. Od kilku lat spełniam się w pracy organizacyjnej i zespołowej reżyserując pokazy mody, także w ramach Fashion Philosphy Fashion Week  Poland.

Prowadzę wykłady i szkolenia dla młodych projektantów oraz osób które interesują się modą, współpracując z firmami zajmuję się także szkoleniami produktowymi. Kontakt z indywidualnym klientem i doradztwo personalne dają mi wiele satysfakcji ponieważ dostrzegam cel jakim jest bezpośredni odbiorca i jego potrzeby. Staram się kontynuować swoją pasję jaką jest projektowanie ubioru, doskonalić wiedzę w zakresie tej dziedziny plastycznej oraz rozwijać się jako pedagog.

Rozwijając swoje pasje związane z kulinariami i podróżami w 2014 roku zaczęłam także wykładać na kierunku Food Design. W pracy zawodowej towarzyszą mi zapał i entuzjazm. Zdecydowanie podzielam opinię Einsteina, że „Przyjemność przekształca się w energię”.